Knihy přijdou zabaleny s láskou... K Vám i k naší planetě. Těšit se můžete na ekologické papírové obálky a krabičky ❤️

O mně

Asi je čas, abych se taky trošku představila...        

Jmenuju se Mon a už téměř pět let vkládám své básně na instagramový profil psáno_strojem. Vlastním nákladem jsem dosud vydala tři básnické sbírky - Nech mě být (2018), Ty taky (2019) a Radši nic (2020). Nyní přichází na svět čtvrtá kniha, UVĚDOMĚNÍ. A jak můžete hádat, uvědomila jsem si díky ní opravdu spoustu věcí.

 

Třeba to, že se po x letech zase MUSÍM pokusit živit uměním, jinak v tomto světě pravděpodobně nepřežiju. Nic jiného mě totiž nedělá šťastnou a já už se mám natolik ráda, že si chci zase pro jednou štěstí dovolit. Jak jsem kdysi sama napsala: Štěstí si sice nekoupíš, ale můžeš se pro něj rozhodnout. Jo, je asi divné (a mírně egoistické) citovat sama sebe, ale co už. Občas není špatné připomenout si své dávné myšlenky. A začít se jimi zase řídit. 

 

V posledním roce jsem svůj výstup z komfortní zóny začala posouvat na další úroveň. Konečně jsem kývla na pár autorských čtení, a i když to pro mě bylo nesmírně náročné a stresující, dalo mi to opravdu hodně. 

 

Rozhodla jsem se tedy, že zajdu ještě dál. A proto nyní na mém e-shopu můžete najít i mé obrazy. Vyjít ven s básněmi bylo sice těžké, ale ukázat a nabídnout světu i své malby...  To už je kompletní odhalení mé duše. Děsivé. Ale nesmírně osvobozující. 

 

Pokud s nějakým z nich souzníte. Pokud ve vás vyvolávají jakékoliv pocity. Pak to vlastně stačí. Stejně jako u básní, i u obrazů jsou podle mě pocity úplně nejdůležitější. 

 

Tak asi tak. Tohle jsem já. Víc vám toho o mně řekne asi samotná tvorba.

 

Pokud jste to dočetli až sem, moc děkuju. A pokud se mě rozhodnete podpořit jakýmkoliv způsobem, budu vám nesmírně moc vděčná. 

 

S láskou,

Mon.

 

Zpět do obchodu