O MNĚ

Marně přemýším, co bych vám o sobě ještě mohla prozradit, když celou moji duši máte v mých textech. Ale tak alespoň ty fotmalitky... Je mi 22, nestuduju, protože jak by řekl můj kamarád a kolega Petr Soukup "Nemám titul, protože se bojím vejšek." 

Asi je to dost očekávaná informace, ale stejně ji řeknu! Odjakživa miluju psaní! Slohovky v češtině pro mě byly odměnou a zřejmě jsem jediný tvor na světě, co na základce miloval diktáty. 

Dřív jsem několik let pracovala jako hokejová redaktorka, čímž jsem spojila dvě své největší životní lásky dohromady. Když se ale z hokeje i psaní začala stávat povinnost místo radosti, v zájmu všech jsem toho raději včas nechala.

Když jsem pak opět začala psát jen tak pro radost, vznikl z toho instagram psáno_strojem. Díky kterému jsem o chvíli později mohla vydat svou první sbírku NECH MĚ BÝT. Tedy... hlavně DÍKY VÁM! Nedokážu ani vyjádřit, jak moc jsem vám vděčná za podporu. Za všechny krásné zprávy, komentáře, sdílení a šíření mých textů. A hlavně za to, že si moji knihu kupujete. Díky tomu teď můžu vydat druhou. A díky tomu vůbec můžu rozjet tenhle eshop! 

Budou se zde objevovat moje knihy, trička s mými potisky, časem plánuju určitě i tašky, samolepky, záložky, hrníčky a všechno, co jen budete chtít! Pokud tedy máte nějaký super nápad, neváhejte mi napsat. Vítám všechno! 


Ještě jedna věc... Jelikož mi vždycky trhá srdce, když mi chodí s věcmi z jiných eshopů i tuny zbytečných plastů, které jsem si neobjednala, pokusím se být co nejvíc EkoBioRaw, dobře? Knihy balím do hedvábného papíru, papírového recyklovaného sáčku a používám výhradně papírovou lepící pásku. Trička budu odesílat v papírových krabičkách, které si pak můžete buď na něco nechat, použít je znovu, anebo alespoň vyhodit do modrého kontejneru. Nic jiného zatím nevedu, ale slibuju, že se vše pokusím balit co nej(eko)logičtěji.